O nas

Pomagamy

odzyskać sprawność, szczupłą sylwetkę i promienną twarz

i utracone zdrowie dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym i seniorom.

Witamy serdecznie na stronie Rehabilitacja Rogowska

Rehabilitacja Rogowska to gabinet na miarę przyszłości, spełniający oczekiwania każdego Pacjenta.

W naszym gabinecie zapewniamy nowoczesną rehabilitację pourazową, ortopedyczną, jak również zabiegi mające na celu poprawę postawy oraz sylwetki ciała, a także pomoc w usprawnianiu wykonywania codziennych czynności.
Zajmujemy się także odchudzaniem wysokospecjalistyczną aparaturą, modelowaniem sylwetki oraz kosmetyką i estetyką ciała.
Placówka Rehabilitacja Rogowska znajduje się w Warszawie na ul. Dywizjonu 302 bud.113 LU3 oraz na ul. T. Pełczyńskiego 16/38. Obie zlokalizowane są na Bemowie. Jesteśmy miejscem realizującym usługi w zakresie rehabilitacji, odchudzania, kosmetyki i modelowania sylwetki. Tworząc naszą placówkę opieraliśmy się na doświadczeniu i znajomości potrzeb zdrowotnych i estetycznych Pacjentów. Nasze doświadczenie wynika z ponad 15 letniej pracy z Pacjentami na rynku usług zdrowotnych. Wiedza jaką zdobyliśmy pozwala nam dziś wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Naszym celem było stworzenie firmy, która zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie rehabilitacji i usprawniania, ładnego wyglądu i życia w sprawności.
Poza świadczeniem pomocy obejmującej całość procesu rehabilitacji, od diagnostyki do kompleksowej rehabilitacji osób w każdym przedziale wiekowym, przywiązujemy ogromną wagę do edukacji naszych Pacjentów w zakresie profilaktyki i odzyskiwania sprawności fizycznej.

Nasza działalność w zakresie odchudzania, kosmetyki i dietetyki pozwala nam zająć się klientami kompleksowo, wychodząc na przeciw oczekiwaniu życia w zadowoleniu z siebie oraz ze swojego zdrowia i wyglądu.
Najważniejsze dla nas jest świadczenie usług wysokiej jakości i tego, żeby Pacjent wyszedł z naszej placówki zawsze zadowolony. Aby to osiągnąć współpracujemy z fizjoterapeutami, kosmetologami, dietetykami o wysokich kwalifikacjach. Nasza szeroka dostępność, wysokie standardy świadczenia usług oraz system obsługi Pacjentów zapewniają szybki dostęp do usługi oraz jej wysoką jakość.
Jesteśmy profesjonalistami w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapii, terapii manualnej, kosmetologii, dietetyki oraz odchudzania.
Ze względu na zróżnicowanie oddziaływań, skuteczność i kompleksowość naszych zabiegów, do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze szczególną dbałością dobieramy właściwy rodzaj terapii oraz zabiegów.
Profesjonalna kadra i najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm pozwalają nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie z uwzględnieniem osobistych preferencji Pacjenta.
Zapewniamy również usługi w domu pacjenta lub innym wybranym przez Pacjenta miejscu (uzgodnionym z naszym pracownikiem).

Co nas Wyróżnia?

Ze względu na zróżnicowanie oddziaływań, skuteczność i kompleksowość rehabilitacji, odchudzania oraz kosmetyki, do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze szczególną dbałością dobieramy właściwy rodzaj terapii.

Stawiamy na najwyższy poziom świadczonych usług, dbając o dobro naszych pacjentów. Stosujemy tylko efektywne zabiegi, wykorzystując wyłącznie metody o potwierdzonej skuteczności. Nasz sprzęt jest nie tylko najnowocześniejszy na rynku ale również najbardziej skuteczny, skupiający kilka metod w jednym zabiegu, co znacznie wzmaga jego skuteczność.

Indywidualnie do każdego Pacjenta dobieramy rodzaje oraz formy zabiegów i terapii, używając certyfikowanego sprzętu wysokiej klasy. Pozwala Nam to zaoferować Państwu rzetelną pomoc na najwyższym, światowym poziomie. Najważniejsza dla nas jest skuteczność i Państwa zadowolenie.

Zapewniamy również zabiegi w domu Pacjenta lub innym miejscu uzgodnionym z Pacjentem w tym w klubach fitness i siłowniach. W naszej ofercie są zabiegi które można wykonać poza naszymi gabinetami. Dotyczy to zabiegów bez wykorzystania dużego sprzętu. Jeśli zainteresuję Cię taka forma wykonania usługi skontaktuj się z nami, wtedy ustalimy szczegółowy zakres.

Pomagamy skutecznie!

Jeżeli utraciłeś wiarę w przywrócenie zdrowia, ładnego, szczupłego wyglądu i promiennej twarzy, pomożemy Ci odzyskać utraconą sprawność i ładny, szczupły wygląd.
Nasze zabiegi i oferowane przez nas diety– pozwolą bez wielkiego wysiłku fizycznego odzyskać ładny wygląd, zdrowe, sprawne ciało, promienna twarz i doskonałe samopoczucie pełne wiary w siebie, bez balastu kompleksów.
Twoje dysfunkcje, zbyt duża masa ciała, brak zadowolenia ze swojego wyglądu, nie pozwalają Ci na korzystanie ze standardowych form ruchu ?
Potrzebujesz profesjonalnego odchudzenia, zabiegów kosmetycznych, wymodelowania ciała, dobrej, zdrowej diety i pozbycia się kompleksów ? – skontaktuj się z Nami.

Na pewno Ci pomożemy.

Zanim stracisz zupełnie wiarę w możliwość polepszenia jakości swojego życia, w możliwość odzyskania sprawności, skutecznego odchudzenia, ładnego, promiennego wyglądu zrób coś dla siebie – popracuj z nami nad nową jakością swojego zdrowia i wyglądu!

Przyjmujemy

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 21.00

Sobota8.00 – 15.00

Informacje / Wizyty

REHABILITACJA

tel. +48 792 756 666
tel. +48 22 252 90 87

ODCHUDZANIE & KOSMETYKA

tel. +48 796 626 161
tel. +48 22 408 54 17

e-mail: biuro@rehabilitacja-rogowska.pl