O nas

Pomagamy

odzyskać sprawność

i utracone zdrowie dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym i seniorom.

Witamy serdecznie na stronie Rehabilitacja Rogowska

Rehabilitacja Rogowska to gabinet na miarę przyszłości, spełniający oczekiwania każdego Pacjenta.

W naszym gabinecie zapewniamy nowoczesną rehabilitację pourazową, ortopedyczną, jak również zabiegi mające na celu poprawę postawy oraz sylwetki ciała, a także pomoc w usprawnianiu wykonywania codziennych czynności.

Placówka Rehabilitacja Rogowska znajduję się w Warszawie na ul. Dywizjonu 302 bud.113 LU3. Jesteśmy placówką realizującą usługi w zakresie rehabilitacji. Tworząc naszą placówkę opieraliśmy się na doświadczeniu i znajomości potrzeb zdrowotnych Pacjentów. Nasze doświadczenie wynika z ponad 15 letniej pracy z Pacjentami na rynku usług zdrowotnych. Wiedza jaką zdobyliśmy pozwala nam dziś wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Naszym celem było stworzenie firmy, która zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie rehabilitacji i usprawniania oraz będzie świadczyła usługi rehabilitacyjne wysokiej jakości bez kolejek.

Poza świadczeniem pomocy obejmującej całość procesu rehabilitacji, od diagnostyki do kompleksowej rehabilitacji osób w każdym przedziale wiekowym, przywiązujemy ogromną wagę do edukacji naszych Pacjentów w zakresie profilaktyki i odzyskiwania sprawności fizycznej.

Najważniejsze dla nas jest świadczenie  usług wysokiej jakości i tego, żeby Pacjent wyszedł z naszej placówki zawsze zadowolony. Aby to osiągnąć współpracujemy z fizjoterapeutami oraz lekarzami o wysokich kwalifikacjach z zakresu rehabilitacji. Nasza szeroka dostępność, wysokie standardy świadczenia usług oraz system obsługi Pacjentów zapewniają szybki dostęp do usługi zdrowotnej oraz jej wysoką jakość.

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapii, oraz terapii manualnej. Ze względu na zróżnicowanie oddziaływań, skuteczność i kompleksowość rehabilitacji, do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze szczególną dbałością dobieramy właściwy rodzaj terapii.
Profesjonalna kadra i najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm pozwalają nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie z uwzględnieniem osobistych preferencji Pacjenta.
Zapewniamy również rehabilitację w domu pacjenta lub innym wybranym przez Pacjenta miejscu (uzgodnionym z fizjoterapeutą), w tym kluby fitness, siłownie.

Co nas Wyróżnia?

Ze względu na zróżnicowanie oddziaływań, skuteczność i kompleksowość rehabilitacji, do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze szczególną dbałością dobieramy właściwy rodzaj terapii.

Stawiamy na najwyższy poziom świadczonych usług, dbając o dobro naszych pacjentów. Stosujemy tylko efektywne zabiegi, wykorzystując wyłącznie metody o potwierdzonej skuteczności, oparte na standardach Międzynarodowej Federacji Fizjoterapeutów Ortopedycznych (IFOMPT).

Indywidualnie do każdego Pacjenta dobieramy rodzaje oraz formy zabiegów i terapii, używając certyfikowanego sprzętu wysokiej klasy. Pozwala Nam to zaoferować Państwu rzetelną pomoc na najwyższym, światowym poziomie.

Zapewniamy również rehabilitację w domu Pacjenta lub innym miejscu uzgodnionym z Pacjentem w tym w klubach fitness i siłowniach.

Pomagamy!

Jeżeli utraciłeś zdrowie z powodu dysfunkcji narządu ruchu, objawiającą się bólem, obrzękiem, mrowieniem i drętwieniem lub przeszedłeś zabieg operacyjny, doznałeś urazu – pomożemy Ci odzyskać utraconą sprawność.

Ruch – lekarstwem na wszystko, a usprawnianie ciała pomaga czuć się lepiej i dobrze funkcjonować.

Twoje dysfunkcje i schorzenia nie pozwalają Ci na korzystanie ze standardowych form ruchu ?
Potrzebujesz profesjonalnego treningu medycznego pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który odpowiednio dobierze ćwiczenia do Twoich możliwości, pomoże Ci odzyskać sprawność i bezpiecznie zgubić zbędne kilogramy – skontaktuj się z Nami.
Na pewno Ci pomożemy.

Zanim zacznie Cię boleć, zrób coś dla siebie – lepiej zapobiegać niż leczyć – to o wiele tańsza i skuteczniejsza metoda na długie życie.

Przyjmujemy

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 21.00

Sobota8.00 – 15.00

Informacje

tel. +48 792 756 666
tel. +48 22 252 90 87
e-mail: biuro@rehabilitacja-rogowska.pl

Umów się na wizytę

792 756 666

Nasi specjaliści​

Agata Woźniak

fizjoterapeuta

Michał Tenderenda

fizjoterapeuta

Piotr Halik

fizjoterapeuta

Maja Bartnik

fizjoterapeuta

Alicja Serej

recepcjonistka / kosmetyczka

Patrycja Długosz

recepcjonistka / kosmetyczka